Artystyczne spotkanie „Pasji”. W Miejskiej Bibliotece Publicznej jak zwykle, w ostatni piątek miesiąca spotkali się twórcy z Klubu Artystów „Pasja”. Było to zebranie sprawozdawczo-wyborcze.
Artystyczne spotkanie „Pasji”
W Miejskiej Bibliotece Publicznej jak zwykle w ostatni piątek miesiąca spotkali się twórcy z Klubu Artystów „Pasja”. Było to zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Oprócz spraw merytorycznych, sprawozdań, planów pracy i wyborów uzupełniających spotkanie przebiegało w artystycznej atmosferze. Renata Białowąs przeprowadziła warsztaty z quillingu o tematyce świątecznej. Spod sprawnych rąk artystów powstawały świąteczne kurczaki i inne dekoracje. Prezes Pasji Jolanta Surma omówiła najbliższe wydarzenia i uczestnictwo artystów w różnych akcjach, targach i festiwalach. Wszyscy przychylnie zaakceptowali przystąpienie do Akcji „Kilometry dobra” wpłacając datek na konto Fundacji „Złotowianka”. Zapraszają także na Kiermasz Wielkanocny, który odbędzie się już 16 marca (środa) o godz. 17,00. Nasi artyści postarają się, żeby ich ręczne wyroby były na najwyższym poziomie. Także na Euro Eco Festiwal twórcy zgłosili swoje propozycje. W planie rocznym nie zabraknie wystaw, plenerów, VI edycji „Norwida z Pasją”, udziału w konkursach i przeglądach. Jak zawsze będzie radośnie i twórczo, a to już ósmy rok działalności „Pasji”.
Nowy Zarząd Klubu Artystów „Pasja” :Prezes Jolanta Surma, wiceprezes Aleksandra Wawrzeńczyk, sekretarz Elżbieta Wrzeszcz, skarbnik Alicja Modrak, kronikarz Marianna Kubala, członkowie Zarządu: Gizela Kruczyńska i Anna Ogórek 

Powrót
strona główna mapa strony